Kolejne sukcesy zawodników naszego klubu!!!
W sobotę 28 października nasi zawodnicy walczyli o puchary w Limanowej oraz w Legionowie.
Natalia Paczyńska godnie reprezentowała nasz klub w Limanowej na IKO NAKAMURA POLISH OPEN w kategorii seniorek – 55 kg, gdzie w pięknym stylu po bardzo dobrych ale również ciężkich walkach wywalczyła 2 miejsce oraz nagrodę pieniężna w kwocie 1000 zł.
Natomiast w Legionowie gdzie odbywał się Puchar Makroregionu Wschodniego i Centralnego Oyama PFK, nasz klub reprezentowała 26 osobowa grupa zawodniczek i zawodników oraz liczne grono rodziców. Tym razem nasi zawodnicy wywalczyli 12 Pucharów:
Michalina Stępień – 1 m
Gabriela Uzar – 2 m
Kamil Ścieżka – 2 m
Kornelia Tomczyk – 2 m
Rafał Tałaj – 2 m
Amelia Stachula 2 m
Antonina Lis – 2m
Igor Słodownik – 2 m
Antonina Tałaj – 3 m
Gabriela Pokutecka – 3 m
Izabela Osmola – 3 m
Patryk Kościelny – 3 m
Wiktor Kopeć – 4m
Lena Małodzińska – 4m
Nadia Kołek -4 m
Wojtek Lis – 4m
Pozostali nasi zawodnicy: Zuzia Trela, Julia Trela, Zuzanna Stelmach, Nikodem Stelmach,Julia Kotulska, Tymon Burghardt, Hlib Lytvynenko, Daniel Kopeć, Zuzanna Obłoza, Franek Zbyrad – po dobrych pojedynkach zakończyli rywalizację w eliminacjach.
Kolejny raz były wielkie emocje, ostra rywalizacja, piękny doping swoich klubowych koleżanek i kolegów, integracja i świetna atmosfera wśród naszych klubowiczów, radość z wygranych, ale również łzy rozpaczy i smak goryczy porażki po przegranych walkach.
Dla niektórych naszych zawodników był to ostatni sprawdzian przed Pucharem Polski OYAMA TOP, który odbędzie się w Jeleniej Górze w dniach 25-26 listopad.
Organizatorem Otwartego Pucharu Makroregionu Wschodniego i Centralno-Północnego Oyama w PFK, w których wystartowało 240 zawodniczek i zawodników z 20 klubów Oyama i Kyokushin karate był – UKS Mazowieckie Centrum Karate Tarnowski Klub na czele z sensei Dariuszem Kowalskim a współorganizatorem był Turkowski Klub Karate.
Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców i opiekunów za pomoc
w organizacji wyjazdu, jak również opiekę nad zawodnikami podczas turnieju.
Zdjęcia autorstwa Marek Pokutecki oraz Łukasz Adamkiewicz.
Wyjazd na zawody dofinansowany był przez Bank Spółdzielczy w Mielcu, oddział w Padwi Narodowej – serdecznie dziękujemy.