5 WRZEŚNIA ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON !!!
Zapraszamy na treningi dzieci od 4 roku życia, młodzież oraz dorosłych.
Treningi odbywają się na sali Liceum ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Tarnobrzegu na ul. Jachowicza.
Tarnobrzeg spotkanie organizacyjne – 5 września 2022,
Karate godz. 17:30, ( godz. 18:00 pierwszy trening dla grup z poprzedniego roku)
Kickboxingu godz. 19:30
Treningi karate poniedziałek, środa godz. 18:00 – 19:30. ( godziny treningów mogą ulec zmianie w zależności od ilości uczestników)
Treningi kickboxingu poniedziałek, środa 19:30 – 21:00, piątek 19:00 – 20:30
Padew Narodowa – spotkanie organizacyjne 6 września 2022, godz. 17:30 ( godz. 18:00 trening łączony dla grup z ubiegłego roku) – Treningi karate będą nieodpłatne dla uczniów Szkoły Podstawowej wPadwi oraz mieszkańców gminy Padew Narodowa. Będą się odbywały w ramach gminnego projektu zajęć pozalekcyjnych dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki) w godz. 17:00 – 20:00, z podziałem na dwie lub trzy
grupy ćwiczebne.( liczba miejsc w poszczególnych grupach ograniczona)

Treningi sportów walki Karate, kickboxingu, samoobrony w naszym klubie prowadzone są z poszanowaniem zasad dydaktyki i metodyki zajęć sportowych, ale w atmosferze dyscypliny i samurajskich tradycji.-etykiety Dojo. Ich celem jest wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny ćwiczących. Ponadto podczas treningów kickboxingu, karate, samoobrony można nabyć rzeczywistych, praktycznych umiejętności walki, poznać praktyczne zastosowanie: uderzeń, kopnięć i bloków. To również jedna z najlepszych metod kształtowania zdolności motorycznych, takich jak siła, wytrzymałość, szybkość oraz gibkość. Intensywne treningi mają przede wszystkim pomóc zapomnieć o trudach dnia codziennego, poprawić ogólną sprawność fizyczną uczestników, korzystnie wpłynąć na zdrowie.
Dzięki systematycznemu treningowi można poprawić swoją wydolność, wzmocnić główne partie mięśniowe, popracować nad swoją sylwetką, zredukować tkankę tłuszczową, zwiększyć pewność siebie i pozbyć się negatywnych emocji.
Treningi dla dzieci prowadzone są w oparciu o dużą ilość ćwiczeń gimnastycznych, gibkościowych, koordynacyjnych z wykorzystaniem gier i zabaw ruchowych z elementami karate, kickboxingu.
Nasz klub oraz instruktorzy posiada/ją licencje Polskiego Związku Kickboxingu oraz Polskiej Federacji Karate